lut 3, 2023

Posted in Aktualności

Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie w piątek 17.02.2023 r. godz. 18:00. Adoracja przed Obliczem Chrystusa z Manoppello.

Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie  w piątek 17.02.2023 r. godz. 18:00. Adoracja przed Obliczem Chrystusa z Manoppello.

 

Wspólnota Podwyższenia Krzyża Świętego zaprasza na Mszę Świętą z modlitwą o uzdrowienie, którą poprowadzi ks. Paweł Druszcz – egzorcysta,  a oprawę muzyczną zapewni zespół uwielbienia N.O.E.

Przed wizerunkiem Chrystusa w Manoppello modlił się Ojciec Święty Benedykt XVI w 2006 roku i zostawił nam ważne przesłanie:

Szukanie Oblicza Chrystusa ma być centralnym pragnieniem wszystkich chrześcijan.  W istocie to właśnie my jesteśmy  pokoleniem, które teraz szuka Jego Oblicza Oblicza „Boga Jakuba”. Jeśli wytrwamy w poszukiwaniu Oblicza Chrystusa, na końcu naszego ziemskiego pielgrzymowania.

On sam, Jezus będzie naszą radością wieczną, naszą odpłatą i chwałą na wieki.

Pan Jezus  obiecuje  czcicielom Świętego Oblicza m.in.: nawrócenie wielu grzeszników, obronę przed nieprzyjaciółmi, nieszczęściami w życiu oraz wytrwanie w dobrym aż do końca.

 

Wersja do druku

Please follow and like us:
Pin Share