lut 11, 2023

Posted in Aktualności

V Parafialny Bal Charytatywny – Dziękujemy !

V Parafialny Bal Charytatywny – Dziękujemy !

     Po trzyletniej przerwie spowodowanej pandemią do kalendarza wydarzeń w naszej parafii powrócił Parafialny Bal Charytatywny. Piąta edycja Balu zgromadziła w Hotelu Terminal we Wrocławiu 112 osób, które wspólnie bawiły się do „białego” rana. Cieszy nas fakt, że wśród gości, obok naszych obecnych kapłanów – ks. Proboszcza Jarosława Witoszyńskiego oraz ks. Wojciecha Antosika, pojawił się przyjaciel naszej parafii ks. Grzegorz Pazdro.

    Tradycyjnie po modlitwie i błogosławieństwie ks. Proboszcza, wszyscy goście ustawili się do poloneza, którego jak zawsze zainicjował Wodzirej Miron. Jest on z nami od pierwszej edycji Balu i zawsze potrafił stworzyć wyjątkowy klimat tego wieczoru. Jego zaangażowanie i pasja niewątpliwie przekładają się na wspaniałą formę wydarzenia. Mirku, dziękujemy za kolejny fantastyczny wieczór!

     W program wieczoru wpleciona została prezentacja podsumowująca dotychczasowe edycje Balu oraz jako nowość – quiz wiedzy o naszej parafii, który okazał się strzałem w dziesiątkę.

     Po raz pierwszy przyznane zostały wyróżnienia dla 6 par, które uczestniczyły we wszystkich edycjach Balu.  Ks.Proboszcz wręczył szczególne wyróżnienie ”Dobra Dusza Parafii”  Marzenie Płatek. Nie sposób pominąć Jej zaangażowania, entuzjazmu, otwartości i uśmiechu, dzięki którym w naszej parafii tworzy się klimat pięknej integracji przy kawie, pysznym cieście i dobrej książce. Marzenko, dziękujemy za Twoją obecność i kawiarenkę! 

     Także w tym roku, dzięki ofiarności naszych parafian przygotowaliśmy aukcję kilku przedmiotów. Wśród ofiarodawców znaleźli się: p. Krystyna Banach, p. Antonina Urbanowicz, ks.Proboszcz Jarosław Witoszyński oraz jeden anonimowy ofiarodawca. Serdecznie dziękujemy za Waszą otwartość i hojność, a uczestnikom Balu za udział w licytacjach. 

Podziękowania kierujemy także w stronę sponsorów, którzy wsparli nasze prace na różnych etapach przygotowań: Oleofarm Sp. z o.o., FPH Magnat Sp.J. Marek Jarocki, Dariusz Dąbrowski, Wisport, Piekarnia Harnaś oraz Pasieka Smolecka.

Wyrazy naszej wdzięczności kierujemy także do pań, które zadbały o cukiernicze wypełnienie balowego menu, tj. Annie Baczewskiej, Annie Krawczyszyn-Kotwica, Marzenie Płatek oraz Iwonie Tomanek

Serdecznie dziękujemy Justynie Urban-Malina, która przygotowała dla nas fotorelację z Balu.

Celem nadrzędnym Balu była integracja parafialnej społeczności i to się chyba udało, bo spływają do nas liczne pozytywne komentarze, które pokazują, że atmosfera tego wieczoru była wspaniała. To nas utwierdza w przekonaniu, że poniesiony trud miał szczególną wartość. Dziękujemy wszystkim uczestnikom Balu za Waszą obecność, fantastyczną wspólną zabawę i wszelkie opinie, dzięki którym będziemy się starali ulepszyć kolejny  VI Bal w 2024r

Organizatorzy:

Małgorzata i Wojciech Osińscy, 

Małgorzata i Mieczysław Trzcińscy, 

Tomasz Soróbka.


Fotorelacja z V Parafialnego Balu Charytatywnego


Wersja do druku

Please follow and like us:
Pin Share