mar 10, 2023

Posted in Aktualności

Grupa wsparcia Anonimowych Alkoholików

Grupa wsparcia Anonimowych Alkoholików

Drodzy Parafianie, 

z radością informujemy o kolejnej ważnej inicjatywie w naszej parafii, jaką jest uruchomienie grupy wsparcia Anonimowych Alkoholików. Temat ważny i niezmiernie potrzebny, by wesprzeć tych, którzy tej pomocy potrzebują. Równie wspaniałe jest to, że są osoby, które chcą poświęcić swój wolny czas, by pomóc innym swoją wiedzą i doświadczeniem. Dziękujemy za tę cenną inicjatywę!

Grupa zaprasza na mitingi w soboty o godz 19.00 do salki na plebanii w Smolcu przy ul. Kościelnej 4. Anonimowość gwarantowana.

Prosimy naszych drogich czytelników, by pomogli dotrzeć z tą informacją do wszystkich zainteresowanych i otoczyli modlitwą to piękne dzieło.

Trwa Wielki Post.
Nie będzie lepszego czasu na decyzję, by poukładać swoje życie. Daj sobie pomóc!

Wersja do druku

Please follow and like us:
Pin Share