Ulicami Smolca przeszedł dziś już po raz siódmy barwny i rozśpiewany Orszak Trzech Króli, by pokłonić się nowonarodzonemu Dzieciątku. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym osobom, by nasze wspólne świętowanie Objawienia Pańskiego mogło tak pięknie się udać.
Wersja do druku
Please follow and like us:
Prosto z Watykanu
Krąg Biblijny zaprasza
Historia Wspólnoty
Nie samym chlebem żyje człowiek
'Bierz udział w trudach i przeciwnościach jako dobry żołnierz Chrystusa Jezusa' (2 Tm 2,3)