Posted in Aktualności
Wykład- wprowadzenie do Apokalipsy św. Jana
W piątek 8 maja o godzinie 19.00, Krąg Biblijny przy naszej parafii wraz z Siloe Smolec zapraszają na Wieczór Apokalipsy w Smolcu, czyli spotkanie z biblistą, księdzem profesorem Mariuszem Rosikiem. Tematem spotkania będzie ostatnia księga Biblii – Apokalipsa św. Jana. W trudnym czasie pandemii wielu z nas zadaje pytania o sens życia, o to, dokąd zmierzamy i ‘jak to wszystko się skończy’. Lektura Objawienia z pewnością może nam podsunąć chrześcijańską odpowiedź na wiele tego rodzaju pytań.
Z racji obowiązujących obostrzeń sanitarnych spotkanie odbędzie się w trybie online. Szczegóły dotyczące logowania są podane na stronie internetowej parafii oraz na profilach facebookowych Kręgu Biblijnego i Siloe Smolec.
Zapraszamy na spotkanie, a po nim zachęcamy do wspólnej lektury Apokalipsy św. Jana.


