Posted in Aktualności
Odpust parafialny (06.09.2020)
Dziś o godzinie 13.00 przeżywaliśmy w naszym kościele uroczystość odpustu parafialnego. Mszę świętą odprawił i homilię wygłosił ksiądz profesor Mariusz Rosik, który w kazaniu skupił się na ukazaniu kilku aspektów postawy Maryi, poprzez które realizowała Ona przykazanie miłości Boga i bliźniego, a które my możemy naśladować w codziennym życiu: postawę modlitwy, wsłuchania się w Słowo Boże, postawę radości, bezinteresownej służby oraz cierpienia w bliskości Boga. Dziękujemy księdzu profesorowi za przewodniczenie liturgii i za skierowane do nas słowo, dziękujemy przybyłym księżom, liturgicznej służbie ołtarza oraz wszystkim parafianom, którzy włączyli się w przygotowanie uroczystości.
















