Posted in Aktualności
Msze Święte od niedzieli 22 listopada!!!
Drodzy Parafianie! Od niedzieli 22 listopada powracamy do odprawiania Mszy świętych w kaplicy cmentarnej według ustalonego rytmu:
niedziela: Msza św. o godz. 8.00, 10.00, 11.30, 13.00 i 18.00.
Od poniedziałku 23 listopada zapraszamy na dodatkowe Msze św. o godz.19.00:
Poniedziałek: godz. 08.00 i 18.00.
Wtorek: godz. 18.00.
Środa: godz. 18.00 i 19.00.
Czwartek: godz. 08.00 i 18.00.
Piątek: godz. 18.00 i 19.00.
Sobota: godz. 09.00.; 18.00 i 19.00. Msze św. z niedzieli.
Niedziela: godz. 08.00., 10.00., 11.30., 13.00., 18.00., 19.00.
W środę nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.40.
Ze względu na obostrzenia epidemiczne na nabożeństwo do kaplicy może wejść 10 osób, do namiotu 5 osób. Pierwszeństwo mają osoby zamawiające Mszę św. i te, które przyszły jako pierwsze. Na zewnątrz kaplicy będą wystawione głośniki. Zachowujemy dystans, nosimy maseczki, dezynfekujemy dłonie.
Jednocześnie informujemy, że księża są dostępni pod parafialnym numerem telefonu 071/316-84-46 oraz pod adresem e-mail: smolec@archidiecezja.wroc.pl.


