sie 26, 2021
Posted in Aktualności
Odpust Parafialny
Odpust parafialny Narodzenia NMP będziemy przeżywali w naszej wspólnocie w niedzielę 05 września. Główna Msza św. będzie odprawiona o godz. 13.00, przewodniczyć jej będzie i kazanie wygłosi Wikariusz Generalny Archidiecezji Wrocławskiej ks. dr Adam Łuźniak. Wszystkich parafian zapraszamy i zachęcamy do udziału w tej uroczystości.
W środę 08 września, w liturgiczne wspomnienie Narodzenia NMP, również będzie odprawiona uroczysta Eucharystia. Po niej odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu, w czasie której odnowimy akt oddania naszej parafii Matce Bożej.


