mar 27, 2022
Posted in Aktualności
Ozdoby świąteczne od Grupy Charytatywnej
W koleje niedziele wielkiego postu po Mszy Św. będzie można nabyć w przedsionku kościoła oraz w kawiarence parafialnej ozdoby świąteczne, a w niedzielę palmową piękne palmy. Zebrane ofiary pieniężne zostaną przekazane na bieżące potrzeby matek i dzieci z Ukrainy, które zostały zakwaterowanie w Biskupicach Podgórnych. Zapraszamy do włączenia się w tą inicjatywę. Bóg zapłać.




