cze 2, 2022
Posted in Aktualności
Kapliczki maryjne wykonane przez nasze dzieci
Minął właśnie miesiąc maj i zakończyła się prezentacja kapliczek maryjnych w naszej szkole. Z inicjatywy Pani katechetki, Haliny Kokoszko, dzieci z pierwszych klas naszej wykonywały własnoręcznie piękne kapliczki Matki Bożej, by również w ten sposób oddać Jej cześć w tym maryjnym miesiącu. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem i kreatywnością podeszły do tego zadania,. Jedna z kapliczek była nawet podświetlana.



